SMW215RJT TE Connectivity
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - SMW215RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 15 ohm, ± 5%, 2 W, 2616 [Metrisch 6740], Drahtwiderstand, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740], Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Hochleistung, flammfest, Widerstand: 15ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/C, Produktlänge: 6.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: 4mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Res Wirewound 15 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R |
на замовлення 10000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
SMW215RJT | Виробник : TE Connectivity Passive Product |
Description: RES SMD 15 OHM 5% 2W 2616Packaging: Tape & Reel (TR) Power (Watts): 2W Tolerance: ±5% Features: Flame Retardant Coating, Safety Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead Temperature Coefficient: ±200ppm/°C Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) Composition: Wirewound Operating Temperature: -55°C ~ 200°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: SMD Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm) Part Status: Active Resistance: 15 Ohms |
на замовлення 64000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
SMW215RJT | Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY |
Description: RES SMD 15 OHM 5% 2W 2616Power (Watts): 2W Tolerance: ±5% Features: Flame Retardant Coating, Safety Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead Temperature Coefficient: ±200ppm/°C Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) Composition: Wirewound Operating Temperature: -55°C ~ 200°C Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: SMD Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm) Part Status: Active Resistance: 15 Ohms |
SMW215RJT | Виробник : TE Connectivity / Holsworthy |
Wirewound Resistors - SMD SMW2 15R 5% |