SMW23R9JT
SMW23R9JT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 3.9 OHM 5% 2W 2616
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.9 Ohms
на замовлення 28000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 3.9 OHM 5% 2W 2616, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm), Part Status: Active, Resistance: 3.9 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW23R9JT SMW23R9JT Виробник : TE Connectivity engds1773242g2.pdf Res Wirewound 3.9 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
Кількість Ціна
SMW23R9JT SMW23R9JT Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Wirewound 3.9 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
SMW23R9JT SMW23R9JT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 3.9 OHM 5% 2W 2616
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 3.9 Ohms
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 7