SMW2R22JT
SMW2R22JT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 0.22 OHM 5% 2W 2616
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 mOhms
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - SMW2R22JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.22 ohm, ± 5%, 2 W, 2616 [Metrisch 6740], Drahtwiderstand, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740], Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 0.22ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 6.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: 4mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW2R22JT SMW2R22JT Виробник : TE Connectivity engds1773242g2.pdf Res Wirewound 0.22 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
SMW2R22JT SMW2R22JT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 0.22 OHM 5% 2W 2616
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 220 mOhms
Мінімальне замовлення: 6
SMW2R22JT SMW2R22JT Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 3707442.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - SMW2R22JT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 0.22 ohm, ± 5%, 2 W, 2616 [Metrisch 6740], Drahtwiderstand
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2616 [Metrisch 6740]
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 0.22ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 6.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 300V
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Produktbreite: 4mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 15 шт:
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 0.22ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 6.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
Nennspannung: 300V
Produktbreite: 4mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 15 шт:
Description: Resistor: wire-wound; 220mΩ; 2W; ±5%; 6.7x4mm; -55÷200°C; 200ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 0.22Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...200°C
Body dimensions: 6.7x4mm