SMW2R82JT
SMW2R82JT TE Connectivity
eng_ds_1773242_f.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 0.82 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
на замовлення 1987 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 0.82 OHM 5% 2W 2616, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Package / Case: 2616 (6740 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm), Part Status: Active, Resistance: 820 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW2R82JT SMW2R82JT Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1676966-3.datasheet.pdf Description: RES SMD 0.82 OHM 5% 2W 2616
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.152" (3.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 820 mOhms
на замовлення 405 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 820 mOhms