SMW3300RJT
SMW3300RJT TE Connectivity
eng_ds_1773242_f.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 300 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C J-Lead SMD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 300 OHM 5% 3W 4122, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Resistance: 300 Ohms.
Інші пропозиції SMW3300RJT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW3300RJT SMW3300RJT Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Wirewound 300 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C J-Lead SMD
товару немає в наявності
SMW3300RJT SMW3300RJT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 300 OHM 5% 3W 4122
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4122 (10555 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Resistance: 300 Ohms