SMW522RJT
SMW522RJT TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 22 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 22 Ohms
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - SMW522RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 22 ohm, ± 5%, 5 W, 5328 [Metrisch 13573], Drahtwiderstand, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 5328 [Metrisch 13573], Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 5W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 22ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 13.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 500V, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: 7.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW522RJT SMW522RJT Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773242_f.pdf Res Wirewound 22 Ohm 5% 5W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R
Кількість Ціна
SMW522RJT SMW522RJT Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 3161256.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - SMW522RJT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 22 ohm, ± 5%, 5 W, 5328 [Metrisch 13573], Drahtwiderstand
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 5328 [Metrisch 13573]
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 22ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 13.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 500V
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Produktbreite: 7.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 825 шт:
Мінімальне замовлення: 100
SMW522RJT SMW522RJT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=6-1676966-9 Description: RES SMD 22 OHM 5% 5W 5329
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 990 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 22ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 13.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
Nennspannung: 500V
Produktbreite: 7.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 825 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 2 шт: