SMW7R22JT
SMW7R22JT TE CONNECTIVITY - CGS
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW7R22JT - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.22 ohm, SM Series, SMD, 7 W, ± 5%, Drahtwiderstand
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 9.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 7W
isCanonical: N
Widerstand: 0.22ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 23mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Produktbreite: 9.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW7R22JT - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.22 ohm, SM Series, SMD, 7 W, ± 5%, Drahtwiderstand, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 9.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: SMD, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 7W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.22ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 23mm, euEccn: NLR, Produktpalette: SM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: 9.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SMW7R22JT SMW7R22JT Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English Description: SMW 7W R22 5% TAPED
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.906" L x 0.374" W (23.00mm x 9.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 mOhms
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
SMW7R22JT SMW7R22JT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - CGS - SMW7R22JT - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.22 ohm, SM Series, SMD, 7 W, ± 5%, Drahtwiderstand
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 9.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 7W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.22ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Produktlänge: 23mm
euEccn: NLR
Produktpalette: SM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 9.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 5
SMW7R22JT SMW7R22JT Виробник : TE CONNECTIVITY 3161256.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SMW7R22JT - RES, R22, 5%, 7W, WIREWOUND, SMD
Produkthöhe: 0
Widerstandstechnologie: Wirewound
Qualifikation: 0
Nennleistung: 7W
Widerstand: 0.22ohm
Netzsteckertyp: 0
Widerstandstoleranz: 5%
Produktlänge: 0
Produktpalette: SMW Series
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Мінімальне замовлення: 5
SMW7R22JT SMW7R22JT Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773242&DocType=DS&DocLang=English Wirewound Resistors - SMD SMW 7W R22 5% Taped
Мінімальне замовлення: 2
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 220 mOhms