SO63-3-55-20-90
SO63-3-55-20-90 RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
Виробник: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - SO63-3-55-20-90 - Löthülse, Abschluss, 4.3 mm, Blau (transparent), PVDF (Polyvinylidenfluorid), 16.5 mm, 20 AWG
tariffCode: 85469010
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
Isoliermaterial: PVDF (Polyvinylidenfluorid)
Steckverbinder: 0
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Drahtdurchmesser: 20AWG
Isolatorlänge: 16.5mm
rohsPhthalatesCompliant: NO
Isolatorfarbe: Blau (transparent)
Innendurchmesser: 4.3mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: SO63 Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1055 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - SO63-3-55-20-90 - Löthülse, Abschluss, 4.3 mm, Blau (transparent), PVDF (Polyvinylidenfluorid), 16.5 mm, 20 AWG, tariffCode: 85469010, productTraceability: No, rohsCompliant: NO, Isoliermaterial: PVDF (Polyvinylidenfluorid), Steckverbinder: 0, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Drahtdurchmesser: 20AWG, Isolatorlänge: 16.5mm, rohsPhthalatesCompliant: NO, Isolatorfarbe: Blau (transparent), Innendurchmesser: 4.3mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: SO63 Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SO63-3-55-20-90 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=2347480-1_raychem-devices&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=343648-000 Wire to Wire Solder Sleeve Transparent - Blue 0.170`` (4.32mm), 0.200`` (5.08mm) Група товару: Кабельні муфти та з'єднувачі Од. вим: шт
товару немає в наявності
Features: Immersion Resistant, Pre-Installed Lead Wire
Packaging: Bulk
Color: Transparent - Blue
Diameter: 0.170" (4.32mm), 0.200" (5.08mm)
Length: 0.650" (16.51mm)