SPP20N60S5
SPP20N60S5 Infineon
Код товару: 32013
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Корпус: TO-220
Uds,V: 600 V
Idd,A: 20 A
Rds(on), Ohm: 0,19 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 3000/79
Монтаж: THT
у наявності 18 шт:
8 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
  • MOSFET, N, TO-220
  • Transistor Type:MOSFET
  • Transistor Polarity:N
  • Typ Voltage Vds:600V
  • Cont Current Id:20A
  • On State Resistance:0.19ohm
  • Voltage Vgs Rds on Measurement:10V
  • Typ Voltage Vgs th:4.5V
  • Case Style:TO-220
  • Termination Type:Through Hole
  • Operating Temperature Range:-55`C to +150`C
  • SVHC:Cobalt dichloride
  • Current Temperature:25`C
  • Full Power Rating Temperature:25`C
  • Max Junction Temperature Tj:150`C
  • Max Power Dissipation Ptot:208W
  • Max Voltage Vds:600V
  • Max Voltage Vgs th:5.5V
  • Min Junction Temperature, Tj:-55`C
  • No. of Pins:3
  • No. of Transistors:1
  • Power Dissipation:208W
  • Power Dissipation Pd:208W
  • Pulse Current Idm:40A
  • Voltage Vds:600V
  • Transistor Case Style:TO-220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 600V; 20A; 208W; PG-TO220-3
Type of transistor: N-MOSFET
Technology: CoolMOS™
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 600V
Drain current: 20A
Power dissipation: 208W
Case: PG-TO220-3
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 0.19Ω
Mounting: THT
Kind of package: tube
Kind of channel: enhancement
на замовлення 371 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SPP20N60S5 SPP20N60S5 Виробник : Infineon Technologies Infineon_SPP20N60S5_DS_v02_08_en.pdf MOSFETs N-Ch 600V 20A TO220-3 CoolMOS S5
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
SPP20N60S5 SPP20N60S5 Виробник : Infineon Technologies SPP20N60S5_Rev.2.8.pdf?fileId=db3a30432313ff5e01237f9a14552fd9&folderId=db3a3043163797a6011638933eda014b Description: MOSFET N-CH 650V 20A TO220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 20A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 190mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max): 208W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5.5V @ 1mA
Supplier Device Package: PG-TO220-3-1
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 650 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 103 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 3000 pF @ 25 V
товару немає в наявності
З цим товаром купують
STP14NK60ZFP
Код товару: 901
description STP14NK60ZFP.pdf
STP14NK60ZFP
Виробник: ST
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-220FP
Uds,V: 600 V
Idd,A: 12 А
Rds(on), Ohm: 0,5 Ohm
Примітка: Ізольований корпус
Монтаж: THT
у наявності: 206 шт
176 шт - склад
9 шт - РАДІОМАГ-Київ
21 шт - РАДІОМАГ-Львів
SPP20N60C3
4 Додати до обраних Обраний товар
INFN-S-A0004583378-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
SPP20N60C3
Виробник: Infineon
Корпус: TO-220
Uds,V: 650 V
Idd,A: 20,7 A
Rds(on), Ohm: 0,19 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 2400/11
у наявності: 98 шт
81 шт - склад
6 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
8ETH06PBF
Додати до обраних Обраний товар
8eth06pbf.pdf
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди супершвидкі
Корпус: TO-220-2
Vrr, V: 600 V
Iav, A: 8 A
Час зворотнього відновлення Trr, ns: 18 ns
у наявності: 10 шт
2200uF 16V EHR 13X21mm (EHR222M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 2200 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 13х21mm