SRP-40A-2005
Код товару: 210974
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SRP-40A-2005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SRP-40A-2005 Виробник : Integrated Power Designs srp40a20specs.pdf AC/DC Power Supply Dual-OUT -15V/15V 2A/2.5A 40W Medical 11-Pin
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Шунт-резистор FL-2C 20A, 75mV, 0.5V Class
Код товару: 166347
fl-2c_10a50-info.jpg
Виробник: CG
Резистори > Шунти
Точність: ±0,5%
Сила струму: 20 A
Габарити: 116x23,5x21,5mm