SSR-480D125
SSR-480D125 POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
2239847.pdf
Виробник: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - SSR-480D125 - SSR, PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 125A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 660Vrms
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 32VDC
Regelspannung, min.: 3VDC
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
Laststrom: 125A
Produktpalette: SSR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Schaltmodus: Zero Crossing
directShipCharge: 25
Betriebsspannung, min.: 48Vrms
SVHC: Lead
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - SSR-480D125 - SSR, PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 125A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: Y-EX, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 660Vrms, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 32VDC, Regelspannung, min.: 3VDC, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, Laststrom: 125A, Produktpalette: SSR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Schaltmodus: Zero Crossing, directShipCharge: 25, Betriebsspannung, min.: 48Vrms, SVHC: Lead.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSR-480D125 SSR-480D125 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_SSR_1117.pdf Solid State Relays - SSRs 125A 3-32DC 0V TN-ON
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 200 шт:
SSR-480D125 SSR-480D125 Виробник : TE Connectivity 338768719201315338754244934437eng_ds_1308242_ssr_0116.pdf Solid State Relay 30mA 32V AC/DC-IN 125A 660V AC-OUT 4-Pin Hockey puck
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SSR-480D125 SSR-480D125 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=SSR&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1393030-7 Description: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Packaging: Bulk
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 125 A
Approval Agency: cURus
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Part Status: Active
Voltage - Load: 48 V ~ 660 V