SSR-480D50R
SSR-480D50R TE Connectivity
338768719201315338754244934437eng_ds_1308242_ssr_0116.pdf
Виробник: TE Connectivity
Solid State Relay 30mA 32V AC/DC-IN 50A 660V AC-OUT 4-Pin Hockey puck
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук