SSR-480D125 POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Виробник: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - SSR-480D125 - SSR, PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 125A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Screw
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 660Vrms
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 32VDC
Regelspannung, min.: 3VDC
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
Laststrom: 125A
Produktpalette: SSR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Schaltmodus: Zero Crossing
directShipCharge: 25
Betriebsspannung, min.: 48Vrms
SVHC: Lead
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - SSR-480D125 - SSR, PANEL MOUNT, 660VAC, 32VDC, 125A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: Y-EX, Relaisanschlüsse: Screw, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 660Vrms, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 32VDC, Regelspannung, min.: 3VDC, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, Laststrom: 125A, Produktpalette: SSR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Schaltmodus: Zero Crossing, directShipCharge: 25, Betriebsspannung, min.: 48Vrms, SVHC: Lead.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SSR-480D125 | Виробник : TE Connectivity / P&B |
Solid State Relays - SSRs 125A 3-32DC 0V TN-ON |
на замовлення 129 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| SSR-480D125 |
на замовлення 200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
SSR-480D125 | Виробник : TE Connectivity |
Solid State Relay 30mA 32V AC/DC-IN 125A 660V AC-OUT 4-Pin Hockey puck |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
SSR-480D125 | Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
Description: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660VPackaging: Bulk Package / Case: Hockey Puck Output Type: AC, Zero Cross Mounting Type: Chassis Mount Voltage - Input: 4 ~ 32VDC Circuit: SPST-NO (1 Form A) Operating Temperature: -30°C ~ 80°C Termination Style: Screw Terminal Load Current: 125 A Approval Agency: cURus Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay) Part Status: Active Voltage - Load: 48 V ~ 660 V |