STM015PC2DC018N
STM015PC2DC018N TE Connectivity
eng_cat_1308638_0805_137_214_[1].pdf
Виробник: TE Connectivity
D-Subminiature Connector Strand Wire 0.457m 30AWG Rectangular 15 POS PL Crimp Package
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WDUALOBE CONNECTOR, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Cable Termination: Crimp.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Cable Termination: Crimp
товару немає в наявності
STM015PC2DC018N STM015PC2DC018N Виробник : TE Connectivity / Nanonics ENG_CD_1589472_R1.pdf Specialised Cables 15P DUAL ROW PLUG 30 AWG STRANDED