STM025SC2DC018N
STM025SC2DC018N TE Connectivity
eng_cat_1308638_0805_137_214_[1].pdf
Виробник: TE Connectivity
Conn Nano-D F 25 POS 0.64mm Crimp RA Cable Mount 25 Terminal 1 Port Package
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 25POS 30AWG 18IN, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Individual Wire Leads, Contact Finish: Nickel, Color: Multiple, Individual, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Cable Termination: Crimp.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STM025SC2DC018N Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589476&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: CONN RCPT 25POS 30AWG 18IN
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish: Nickel
Color: Multiple, Individual
Length: 1.50' (457.20mm)