STR2W153D SANKEN
str2w152d_ds_en.pdf
Виробник: SANKEN
TO220/6
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SW FLBACK TO220F-6L, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-6 Full Pack, Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -20°C ~ 115°C (TA), Duty Cycle: 74%, Frequency - Switching: 60kHz ~ 74kHz, Internal Switch(s): Yes, Voltage - Breakdown: 650V, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.1V ~ 32V, Supplier Device Package: TO-220F-6L, Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Voltage - Start Up: 15.3 V, Power (Watts): 90 W.
Інші пропозиції STR2W153D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-6 Full Pack, Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -20°C ~ 115°C (TA)
Duty Cycle: 74%
Frequency - Switching: 60kHz ~ 74kHz
Internal Switch(s): Yes
Voltage - Breakdown: 650V
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8.1V ~ 32V
Supplier Device Package: TO-220F-6L
Fault Protection: Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Start Up: 15.3 V
Power (Watts): 90 W