Продукція > VISHAY > SUP40012EL-GE3
SUP40012EL-GE3
SUP40012EL-GE3 Vishay
sup40012el.pdf
Виробник: Vishay
Trans MOSFET N-CH 40V 150A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 82
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 150A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1.79mOhm @ 30A, 10V, Power Dissipation (Max): 150W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-220AB, Part Status: Active, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 40 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 195 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 10930 pF @ 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SUP40012EL-GE3 SUP40012EL-GE3 Виробник : Vishay sup40012el.pdf Trans MOSFET N-CH 40V 150A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SUP40012EL-GE3 SUP40012EL-GE3 Виробник : Vishay / Siliconix sup40012el.pdf MOSFETs 40V Vds +/-20V Vgs TO-220AB
на замовлення 840 шт:
Мінімальне замовлення: 2
SUP40012EL-GE3 SUP40012EL-GE3 Виробник : Vishay Siliconix sup40012el.pdf Description: MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 150A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1.79mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 150W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220AB
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 40 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 195 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 10930 pF @ 20 V
на замовлення 280 шт:
Мінімальне замовлення: 2