Продукція > SUP > SUP70N03-09BP-E3
SUP70N03-09BP-E3
irl620.pdf
Виробник:
на замовлення 78 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 30V 70A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 70A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 9mOhm @ 30A, 10V, Power Dissipation (Max): 93W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-220AB, Part Status: Obsolete, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 19 nC @ 5 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1500 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SUP70N03-09BP-E3 SUP70N03-09BP-E3 Виробник : Vishay sup70n03.pdf Trans MOSFET N-CH 30V 70A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
товару немає в наявності
SUP70N03-09BP-E3 SUP70N03-09BP-E3 Виробник : Vishay Siliconix irl620.pdf Description: MOSFET N-CH 30V 70A TO220AB
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 70A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 9mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 93W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 2V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220AB
Part Status: Obsolete
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 19 nC @ 5 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1500 pF @ 25 V