Продукція > VISHAY > SUP75P03-07-E3
SUP75P03-07-E3 Vishay
supsub75.pdf
Виробник: Vishay
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET P-CH 30V 75A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: P-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 7mOhm @ 30A, 10V, Power Dissipation (Max): 3.75W (Ta), 187W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-220AB, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 240 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9000 pF @ 25 V.
Інші пропозиції SUP75P03-07-E3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SUP75P03-07-E3 SUP75P03-07-E3 Виробник : Vishay Siliconix supsub75.pdf Description: MOSFET P-CH 30V 75A TO220AB
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: P-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 75A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 7mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 3.75W (Ta), 187W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220AB
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 30 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 240 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 9000 pF @ 25 V
товару немає в наявності
SUP75P03-07-E3 SUP75P03-07-E3 Виробник : Vishay / Siliconix supsub75-1765609.pdf MOSFET 30V 75A 187W