Продукція > VISHAY > SUP85N10-10-E3
SUP85N10-10-E3
SUP85N10-10-E3 Vishay
supsub85.pdf
Виробник: Vishay
Trans MOSFET N-CH 100V 85A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET N-CH 100V 85A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 85A (Tc), Rds On (Max) @ Id, Vgs: 10.5mOhm @ 30A, 10V, Power Dissipation (Max): 3.75W (Ta), 250W (Tc), Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-220AB, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V, Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V, Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 160 nC @ 10 V, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 6550 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SUP85N10-10-E3 SUP85N10-10-E3 Виробник : Vishay supsub85.pdf Trans MOSFET N-CH 100V 85A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 47
Мінімальне замовлення: 3
SUP85N10-10-E3 SUP85N10-10-E3 Виробник : Vishay Semiconductors SUP%2CSUB85N10-10.pdf MOSFETs TO220 100V 85A N-CH MOSFET
на замовлення 384 шт:
SUP85N10-10-E3 SUP85N10-10-E3 Виробник : VISHAY SUP85N10-10.pdf Category: THT N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; TrenchFET®; unipolar; 100V; 60A; 250W
Kind of package: tube
Kind of channel: enhancement
Type of transistor: N-MOSFET
Mounting: THT
Case: TO220AB
Technology: TrenchFET®
Polarisation: unipolar
Drain current: 60A
Drain-source voltage: 100V
Gate charge: 105nC
On-state resistance: 10.5mΩ
Gate-source voltage: ±20V
Power dissipation: 250W
на замовлення 316 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 316 шт:
Мінімальне замовлення: 32
SUP85N10-10-E3 SUP85N10-10-E3 Виробник : Vishay Siliconix SUP%2CSUB85N10-10.pdf Description: MOSFET N-CH 100V 85A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 85A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 10.5mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 3.75W (Ta), 250W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 3V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220AB
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 4.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
Drain to Source Voltage (Vdss): 100 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 160 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 6550 pF @ 25 V
на замовлення 193 шт: