T1610063125-000 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: H6B-SGR-M25
Packaging: Bulk
Connector Type: Base - Box Mount
Size / Dimension: 3.228" L x 2.047" W x 2.402" H (82.00mm x 52.00mm x 61.00mm)
Style: Side Entry
Thread Size: M25
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C