T1910100116-009
T1910100116-009 TE Connectivity
eng_cs_1-1773869-8_1901.pdf
Виробник: TE Connectivity
H16B with 2 levers on the hood/housing
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T1910100116-009, Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant, Packaging: Bulk, Connector Type: Hood, Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm), Style: Side Entry, Thread Size: PG16, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: H10B, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Lock Location: Screw Locks on Hood, Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast, Housing Color: Black, Housing Finish: Powder Coated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant
Packaging: Bulk
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm)
Style: Side Entry
Thread Size: PG16
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C