T1910100132-009
T1910100132-009 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=114-137191&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: T1910100132-009
Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant
Packaging: Bulk
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm)
Style: Side Entry
Thread Size: M32
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Size: H10B
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Lock Location: Screw Locks on Hood
Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast
Housing Color: Black
Housing Finish: Powder Coated
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T1910100132-009, Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant, Packaging: Bulk, Connector Type: Hood, Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm), Style: Side Entry, Thread Size: M32, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: H10B, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Lock Location: Screw Locks on Hood, Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast, Housing Color: Black, Housing Finish: Powder Coated, Part Status: Active.