T1910101140-009
T1910101140-009 TE Connectivity
eng_cs_1-1773869-8_1901.pdf
Виробник: TE Connectivity
HDC Hood Housing
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: H10BPR-TSH-M40-EMC-C, Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant, Packaging: Box, Connector Type: Hood, Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm), Style: Side Entry, Thread Size: M40, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: H10B, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Lock Location: Screw Locks on Hood, Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast, Housing Color: White, Housing Finish: Powder Coated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Enclosure for connectors: HDC; for cable; IP68; EMC; angled; M40
Type enclosure for connectors: HDC
Mechanical mounting: for cable
IP rating: IP68
Connector variant: EMC
Operating temperature: -40...125°C
Spatial orientation: angled
Gland thread: M40
на замовлення 24 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant
Packaging: Box
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm)
Style: Side Entry
Thread Size: M40
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C