T2800152201-000
T2800152201-000 TE Connectivity
pgurl_4209108626072874_product-t2800152201-000l.pdf
Виробник: TE Connectivity
Conn Rectangular SKT 15 POS Crimp ST Panel Mount Bag
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT FML 15POS+1GND HEE-015-F, Packaging: Bulk, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Female, Voltage Rating: 200V, Current Rating (Amps): 16A, Number of Positions: 15+Ground, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Crimp, Contact Type: CSF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 70 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
T2800152201-000 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=T2800152201000&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: INSERT FML 15POS+1GND HEE-015-F
Packaging: Bulk
Connector Type: Insert without Contacts
Gender: Female
Voltage Rating: 200V
Current Rating (Amps): 16A
Number of Positions: 15+Ground
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C