T77S1D3-12
T77S1D3-12 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T77&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO 3A 12VDC
на замовлення 612 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 16.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 750VA, 90W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T77S1D3-12 T77S1D3-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T77&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 750VA, 90W
на замовлення 4091 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
T77S1D3-12 T77S1D3-12 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY TYEL-S-A0003441211-1.pdf?hkey=52A5661711E402568146F3353EA87419 Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - T77S1D3-12 - RELAY, SPST-NO, 250VAC, 30VDC, 3A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 3A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 720ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: T77 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250VAC