T7NS5D4-24005
T7NS5D4-24005 TE Connectivity
eng_ds_1308242_t7n_0304.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 10A SPDT(22.5mm 16.5mm 16.9mm) THT
на замовлення 7784 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 105
Відгуки про товар
Написати відгук