T90N1D12-12
T90N1D12-12 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_T90_0214_T90-718892.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO PCB 12 VDC
на замовлення 319 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 77 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 4155VA.
Інші пропозиції T90N1D12-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90N1D12-12 Виробник : NAIS T90_Rev0214.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
T90N1D12-12 T90N1D12-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 77 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC