T90N1D12-24
T90N1D12-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_T90_0214_T90-116266.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO PCB 24VDC
на замовлення 869 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 36 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F.
Інші пропозиції T90N1D12-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90N1D12-24 Виробник : NAIS T90_Rev0214.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
T90N1D12-24 T90N1D12-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 36 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC