T90N1D12-48
T90N1D12-48 TE Connectivity
eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 48VDC 30A SPST-NO(30.5x24.13x17.27)mm THT
на замовлення 2480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 19 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 36 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 4155VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90N1D12-48 T90N1D12-48 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_T90_0214_T90-718937.pdf General Purpose Relays RELAY PWR SPST 30A 48VDC PCB
на замовлення 404 шт:
Кількість Ціна
T90N1D12-48 T90N1D12-48 Виробник : TE Connectivity eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf Power Relay 48VDC 30A SPST-NO(30.5x24.13x17.27)mm THT
на замовлення 27 шт:
T90N1D12-48 T90N1D12-48 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 19 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC