T90N5D11-24
T90N5D11-24 TE Connectivity
eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 30A SPDT(30.5mm 24.13mm 17.27mm) THT
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 36 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90N5D11-24 T90N5D11-24 Виробник : TE Connectivity eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf Power Relay 24VDC 30A SPDT(30.5mm 24.13mm 17.27mm) THT
на замовлення 240 шт:
Кількість Ціна
T90N5D11-24 Виробник : NAIS T90_Rev0214.pdf 07+
T90N5D11-24 T90N5D11-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 36 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Obsolete
Coil Insulation: Class F
товару немає в наявності
T90N5D11-24 Виробник : TE Connectivity NG_DS_1308242_T90_0214_T90-116266.pdf General Purpose Relays 30 AMP 24VDC SPDT