T90N5D12-18
T90N5D12-18 TE Connectivity
eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 18VDC 30A SPDT(30.5mm 24.13mm 17.27mm) THT
на замовлення 315 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 18V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 47 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 13.5 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 4155VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90N5D12-18 T90N5D12-18 Виробник : TE Connectivity eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf Power Relay 18VDC 30A SPDT(30.5mm 24.13mm 17.27mm) THT
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
T90N5D12-18 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_T90_0214_T90-718938.pdf General Purpose Relays RELAY PWR SPDT 20A 18VDC PCB
на замовлення 7 шт:
T90N5D12-18 T90N5D12-18 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 18V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 47 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC