T90N5D12-48 TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T90&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 48VDC 30A SPDT(30.5x24.13x17.27)mm THT
на замовлення 641 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T90N5D12-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90N5D12-48 T90N5D12-48 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T90&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 48V
товару немає в наявності
T90N5D12-48 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_T90_0214_T90-718939.pdf General Purpose Relays RELAY PWR SPDT 20A 48VDC