T90S1D12-24
T90S1D12-24 TE Connectivity
eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO(32.26x27.43x20.4)mm THT
на замовлення 2696 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T90S1D12-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90S1D12-24 T90S1D12-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
товару немає в наявності
T90S1D12-24 T90S1D12-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_T90_0214_T90-712553.pdf General Purpose Relays SPST-NO PCB 24 VDC