T90S5D12-110
T90S5D12-110 TE Connectivity
eng_cs_1308242_gpr_catalog_americas_0303.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 110VDC 30A SPDT(32.26mm 27.43mm 20.4mm) THT
на замовлення 630 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Coil Insulation: Class F.
Інші пропозиції T90S5D12-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T90S5D12-110 T90S5D12-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T90_Rev0214.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Coil Insulation: Class F
товару немає в наявності
T90S5D12-110 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_T90_0214_T90-718935.pdf General Purpose Relays SPDT 20A 110VDC PWR PCB/PNL MNT RLY