T92P11A22-24
T92P11A22-24 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT PNL MT 24VAC
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P11A22-24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPDT, 24V AC, 40A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Steckbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 36.6ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Panelmontage, Produktpalette: T92 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VAC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92P11A22-24 T92P11A22-24 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_t92_1118.pdf Power Relay 24VAC 30A DPDT(68.58x34.54x37.97)mm Flange
на замовлення 1710 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 7
T92P11A22-24 T92P11A22-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 167 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Nom
Must Release Voltage: 2.4 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
на замовлення 52 шт:
T92P11A22-24 T92P11A22-24 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P11A22-24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPDT, 24V AC, 40A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 36.6ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Panelmontage
Produktpalette: T92 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VAC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025)
на замовлення 55 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності