T92P11A22-277
T92P11A22-277 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_T92_A2.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT PNL MT 277VAC
на замовлення 252 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 277V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 14.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Release Voltage: 27.7 VAC, Must Operate Voltage: 221.6 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, TUV, UL, UR, VDE, Load - Max Switching: 18000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92P11A22-277 T92P11A22-277 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-4-1393211-6.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 277V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 14.4 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 27.7 VAC
Must Operate Voltage: 221.6 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CSA, TUV, UL, UR, VDE
Load - Max Switching: 18000VA
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
T92P11A22-277 T92P11A22-277 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_t92_1118.pdf Power Relay 277VAC 30A DPDT(68.58x34.54x37.97)mm Flange
на замовлення 576 шт:
Мінімальне замовлення: 5