T92P11D24-24
T92P11D24-24 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_T92_A2.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays Industrial Relays (General Purpose)
на замовлення 264 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P11D24-24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPDT, 24V DC, 30A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Steckbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 350ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Panelmontage, Produktpalette: T92 Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 277VAC, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92P11D24-24 T92P11D24-24 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD product-3-1423008-6.datasheet.pdf Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P11D24-24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPDT, 24V DC, 30A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 350ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Panelmontage
Produktpalette: T92 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 277VAC
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
T92P11D24-24 T92P11D24-24 Виробник : TE Connectivity engds1308242t92a3.pdf Power Relay 24VDC 30A DPDT(68.58mm 34.54mm 37.97mm) Flange
на замовлення 162 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 235 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
T92P11D24-24 T92P11D24-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-3-1423008-6.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 68.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC