T92P7A22-240
T92P7A22-240
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English
Код товару: 62234
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Ціна
T92P7A22-240 T92P7A22-240 Виробник : TE Connectivity engds1308242t92a3.pdf Power Relay 220/240VAC 30DC/40(NO)/30(NC)AAC DPST-NO(68.58mm 34.54mm 37.97mm) Flange
на замовлення 929 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
на замовлення 235 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 929 шт:
на замовлення 416 шт:
на замовлення 235 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 260 шт:
Мінімальне замовлення: 10
T92P7A22-240 T92P7A22-240 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UL, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 16.7 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 24 VAC
Must Operate Voltage: 192 VAC
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 18000VA
на замовлення 460 шт:
T92P7A22-240 T92P7A22-240 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P7A22-240 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPST-NO, 240V AC, 30A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: Y-EX
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 3.8kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Panelmontage
Produktpalette: T92 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 240VAC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025)
на замовлення 67 шт:
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 5