T92P7D12-24
T92P7D12-24 TE Connectivity
engds1308242t92a2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 30DC/40(NO)/30(NC)AAC DPST-NO(52.32mm 34.54mm 30.73mm) THT
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - T92P7D12-24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 30 A, T92 Series, Leiterplattenmontage, DC, monostabil, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: Y-EX, Relaisanschlüsse: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: DC, monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 350ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Leiterplattenmontage, Produktpalette: T92 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: DPST-NO, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92P7D12-24 T92P7D12-24 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2710400.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - T92P7D12-24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 30 A, T92 Series, Leiterplattenmontage, DC, monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: DC, monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 350ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Leiterplattenmontage
Produktpalette: T92 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025)
на замовлення 42 шт:
Кількість Ціна
T92P7D12-24 T92P7D12-24 Виробник : TE Connectivity engds1308242t92a2.pdf Power Relay 24VDC 30DC/40(NO)/30(NC)AAC DPST-NO(52.32mm 34.54mm 30.73mm) THT
на замовлення 55 шт:
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 240 шт:
на замовлення 160 шт:
Мінімальне замовлення: 9
на замовлення 221 шт:
T92P7D12-24 T92P7D12-24 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Plug-in Relays DPST-NO PCB MT 24VDC
на замовлення 198 шт:
на замовлення 360 шт:
Мінімальне замовлення: 8
T92P7D12-24 T92P7D12-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 70.8 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 18000VA
Мінімальне замовлення: 5
T92P7D12-24
Додати до обраних Обраний товар
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Реле
товару немає в наявності