T92P7D22-48
T92P7D22-48 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_T92_A2.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPST-NO 40A 48VDC PWR PCB/PNL MNT RLY
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P7D22-48 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPST-NO, 48V DC, 30A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Steckbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 30A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.39kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Panelmontage, Produktpalette: T92 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 48VDC, Kontaktkonfiguration: DPST-NO, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92P7D22-48 T92P7D22-48 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-7-1393211-2.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 35.4 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC - Nom
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 36 VDC
Coil Insulation: Class F
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
T92P7D22-48 T92P7D22-48 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD product-7-1393211-2.datasheet.pdf Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - T92P7D22-48 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe T92, monostabil, DPST-NO, 48V DC, 30A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.39kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Panelmontage
Produktpalette: T92 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: Cadmium oxide (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
T92P7D22-48 T92P7D22-48 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_t92_0419.pdf Power Relay 48VDC 30DC/40(NO)/30(NC)AAC DPST-NO(68.58x34.54x37.97)mm Flange
на замовлення 582 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності