T92S7D22-24
T92S7D22-24 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_T92_0421-712777.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPST-NO PNL MT 24VDC
на замовлення 166 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, TUV, UL, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 70.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 18000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92S7D22-24 T92S7D22-24 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1729804.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - T92S7D22-24 - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 30 A, T92 Series, Panelmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: Y-EX
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Cadmium-Oxid
Kontaktstrom: 30A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 350ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Panelmontage
Produktpalette: T92 Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: Cadmium (21-Jan-2025)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
T92S7D22-24 T92S7D22-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, TUV, UL, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 70.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC