TE500B2K2J
TE500B2K2J TE Connectivity Passive Product
product-4-1879450-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: TE 500W 2K2 5% BRACKET
Power (Watts): 500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Height - Seated (Max): 4.094" (104.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.2 kOhms
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE 500W 2K2 5% BRACKET, Power (Watts): 500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Height - Seated (Max): 4.094" (104.00mm), Part Status: Active, Resistance: 2.2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE500B2K2J TE500B2K2J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-4-1879450-3.datasheet.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 500W 2K2 5% Bracket