TE50B2K7J
TE50B2K7J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=9-1773453-2&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: TE 50W 2K7 5% BRACKET
Packaging: Box
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Height - Seated (Max): 2.520" (64.00mm)
Resistance: 2.7 kOhms
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: TE 50W 2K7 5% BRACKET, Packaging: Box, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Height - Seated (Max): 2.520" (64.00mm), Resistance: 2.7 kOhms.
Інші пропозиції TE50B2K7J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE50B2K7J TE50B2K7J Виробник : TE Connectivity ENG_DS_9_1773453_2_E-2325925.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TE 50W 2K7 5% Bracket