TFPT1206L1002FV Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 10KOHM 1% 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
Power - Max: 125 mW
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TFPT1206L1002FV - PTC-THERMISTOR, AEC-Q200, 10K, SMD, 50V, tariffCode: 85334010, Schalttemperatur, min.: -, Thermistormontage: Oberflächenmontage, Durchmesser des PTC-Thermistors: -, rohsCompliant: Y-EX, Thermistor: Chip, Haltestrom, max.: -, Anwendungen: Fahrzeuge, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 50V, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, Widerstand (25°C): 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, euEccn: NLR, SVHC: To Be Advised, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Auslösestrom: -, Produktpalette: TFPT Series, Schalttemperatur, max.: -, productTraceability: No, Widerstandstoleranz (25°C): ±1%, Betriebstemperatur, max.: 70°C.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TFPT1206L1002FV | Виробник : VISHAY |
на замовлення 2491 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Thermistor PTC 10K Ohm 1% 2-Pin 1206 Surface Mount Solder Pad T/R Automotive AEC-Q200 |
на замовлення 700 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 10Kohms 1% Linear |
Description: VISHAY - TFPT1206L1002FV - PTC-THERMISTOR, AEC-Q200, 10K, SMD, 50VtariffCode: 85334010 Schalttemperatur, min.: - Thermistormontage: Oberflächenmontage Durchmesser des PTC-Thermistors: - rohsCompliant: Y-EX Thermistor: Chip Haltestrom, max.: - Anwendungen: Fahrzeuge hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Betriebsspannung, max.: 50V Qualifikation: AEC-Q200 isCanonical: Y Widerstand (25°C): 10kohm usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -55°C euEccn: NLR SVHC: To Be Advised Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200 Auslösestrom: - Produktpalette: TFPT Series Schalttemperatur, max.: - productTraceability: No Widerstandstoleranz (25°C): ±1% Betriebstemperatur, max.: 70°C |
Description: SENSOR PTC 10KOHM 1% 1206Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Resistance Tolerance: ±1% Supplier Device Package: 1206 Part Status: Active Resistance @ 25°C: 10 kOhms Power - Max: 125 mW |
| TFPT1206L-1002FV |