THS10420RJ
THS10420RJ TE Connectivity / Holsworthy
te_ENG_DS_1773277_C-1210723.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount THS10 420R 5%
на замовлення 209 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 420 OHM 5% 10W, Packaging: Bag, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Resistance: 420 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THS10420RJ THS10420RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product product-5-1879073-2.datasheet.pdf Description: RES CHAS MNT 420 OHM 5% 10W
Packaging: Bag
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 420 Ohms