THS1082RJ
THS1082RJ TE Connectivity
eng_ds_1773277_c.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 82Ohm 5% 10W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 93
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - THS1082RJ - Widerstand, axial bedrahtet, 82 ohm, THS Series, 10 W, ± 5%, Lötfahne, 160 V, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 9mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 10W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 82ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 17mm, euEccn: NLR, Produktpalette: THS Series, productTraceability: No, Nennspannung: 160V, Betriebstemperatur, max.: 165°C, Produktbreite: 17mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 172 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
THS1082RJ THS1082RJ Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 2321907.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - THS1082RJ - Widerstand, axial bedrahtet, 82 ohm, THS Series, 10 W, ± 5%, Lötfahne, 160 V
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 9mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 10W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 82ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 17mm
euEccn: NLR
Produktpalette: THS Series
productTraceability: No
Nennspannung: 160V
Betriebstemperatur, max.: 165°C
Produktbreite: 17mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 186 шт:
Мінімальне замовлення: 3
THS1082RJ THS1082RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773277&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 82 OHM 5% 10W
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 82 Ohms
на замовлення 738 шт:
THS1082RJ THS1082RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773277_c.pdf Res Wirewound 82Ohm 5% 10W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray