Продукція > TE CONNECTIVITY > THX-24C422-814-X
THX-24C422-814-X TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
THX-24C422-814-X
Написати відгук
Description: THX-24C422-814-X, Packaging: Bulk, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.157" (3.99mm), Conductor Insulation: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: Red, Voltage: 1000 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.157" (3.99mm)
Conductor Insulation: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated
Jacket Color: Red
Voltage: 1000 V