Продукція > TE CONNECTIVITY > THX-26C422-814-0
THX-26C422-814-0
THX-26C422-814-0 TE Connectivity
eng_cd_thx-26c422-814_b.pdf
Виробник: TE Connectivity
High Speed Digital and Data Cable Coaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 4COND 26AWG BLK SHLD 50', Packaging: Bulk, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 19/38, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.145" (3.68mm), Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0120" (0.305mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper Alloy, Silver Coated, Jacket Color: Black.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 19/38
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.145" (3.68mm)
Conductor Insulation: Foam Fluorinated Ethylene-Propylene (FFEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0120" (0.305mm)