TJT300100RJ
TJT300100RJ TE Connectivity Passive Product
TJT_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 300W
Power (Watts): 300W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±260ppm/°C
Size / Dimension: 8.278" L x 3.150" W (210.00mm x 80.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Screw Holes
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 300W, Power (Watts): 300W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±260ppm/°C, Size / Dimension: 8.278" L x 3.150" W (210.00mm x 80.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Screw Holes, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Інші пропозиції TJT300100RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TJT300100RJ TJT300100RJ Виробник : TE Connectivity / AMP tyco_electronics_tyel_s_a0005463076_1-1744129.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TJT 300W 100R 5%